— Мудрість рішень —

(044) 393-13-00

Клієнт-банк

 

Без відриву від стільця! Саме так здійснюються операції за допомогою системи віддаленого банківського обслуговування «Клієнт-Банк».

«Клієнт-Банк» дає можливість вчасно та зручно для користувача проводити розрахункові операції за використання спеціалізованого програмного забезпечення.

«Клієнт-Банк» є програмно-технічним комплексом, який дозволяє підприємству керувати своїм рахунком з комп'ютера, який встановлений в офісі підприємства. «Банк «Софійський» пропонує до використання юридичним особам програмний комплекс системи iFOBS. iFOBS — це система електронного документообігу між банком і клієнтом. На сьогодні ця система є одним з найсучасніших рішень на ринку.

Оскільки зв'язок між комп'ютером клієнта і комп'ютерною мережею банку здійснюється за допомогою телефонних ліній загального користування, система «Клієнт-Банк» повинна відповідати вимогам НБУ щодо захисту електронних банківських розрахунків. Кожний програмний комплекс «Клієнт-Банк» проходить в НБУ перевірку на відповідність вимогам безпеки передачі інформації та іншим технічним вимогам, при успішному результаті якої розробник отримує сертифікат відповідності. Це потрібно для того, щоб запобігти несанкціонованому доступу до рахунка клієнта третіх осіб або доступу клієнта до інших банківських рахунків, крім тих, які зазначені в договорі на обслуговування.

 iFOBS дозволяє:

  • Здійснювати моніторинг коштів на поточному рахунку. Тобто уповноважений працівник підприємства може, не відвідуючи банку, контролювати рух коштів на поточному рахунку, з'ясовувати особу платника та призначення платежу. Завдяки цьому можна, приміром, оперативно відвантажувати продукцію споживачам за фактом її оплати;
  • Отримувати виписки з поточного рахунка;
  • Отримувати від банку щоденні офіційні курси іноземних валют, які використовуються при бухобліку операцій;
  • Отримувати від обслуговуючого банку повідомлення про нові банківські послуги, поточні відсоткові ставки за кредитами та депозитами, іншу інформацію, яку банк вважає за потрібне оперативно доводити до клієнтів. Можливе і звернення клієнта до обслуговуючого банку. Ця функція дозволяє підприємству і банку оперативно обмінюватися інформацією.

В програмному комплексі клієнт-банку iFOBS реалізовано 2 програмні платформи для організації робочого місця користувача:

1. Стаціонарне програмне забезпечення (Клієнт для запуску в середовищі сумісному з win32/86 або win64) – встановлюється на компьютер користувача і використовує локальне накопичення даних, що дозволяє формувати необхідні документи в режимі offline (без доступу до мережі Internet) і відсилати їх в банк за допомогою ручної синхронізації.

 

Завантажити документацію iFOBS Win32 (pdf)

 

2. Web-Клієнт – представляє собою спеціалізований веб-сайт з підвищеною системою безпеки, який не вимагає інсталяції і оновлення програмного забезпечення на комп’ютері споживача і може використовуватись в будь-якій частині світу при наявності підключення до мережі Internet.

 

Завантажити документацію iFOBSWeb-Клієнт (pdf)

 

ВХІД В СИСТЕМУ КЛІЄНТ-БАНК

Курс обмiну валют
Купiвля Продаж НБУ
USD 26.07
EUR 29.07
RUR 0.3
Конвертор валют
Сума
Результат
Валюта
НБУ
Купiвля
Продаж
Курс i динамiка металiв
Курс Динамiка
Золото 318318.75 68825.67
Золото 318318.75 68825.67
Срiбло 3983.55 -146442.27
Срiбло 3983.55 -146442.27