— Мудрість рішень —

(044) 393-13-00 

  Фонд гарантування вкладів
  Головна | КОНТАКТИ | Фонд гарантування вкладів

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) є державною, спеціалізованою установою, яка виконує функці їдержавного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.

  Основною метою діяльності Фонду в Україні є захист прав та інтересів фізичних осіб – вкладників банків, філій іноземних банків.

  Фонд гарантує вклади громадян, які розміщені в учасниках в національній та іноземній валюті, включаючи відсотки, в розмірі вкладів, але не більше 200 000 грн. по вкладах у кожному банку, після прийняття рішення Національним банком України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку. Вклади до 10 гривень не відшкодовуються.

  Вкладники набувають право на одержання гарантованої суми відшкодування за вкладами за рахунок коштів Фонду в грошовій одиниці України з дня настання недоступності вкладів.

  «Банк «Софійський» є повноцінним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що надає нашим клієнтам додаткові гарантії безпеки їх вкладів.

  Більш детально про роботу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ви можете дізнатись на офіційному сайті: http://fg.gov.ua/

   

   

  Інформація для вкладників про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб


  Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб


  Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»


  Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб