— Мудрість рішень —

(044) 393-13-00 

  Доступ до публічної інформації
  Головна | КОНТАКТИ | Доступ до публічної інформації

  ЩОДО ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРОННИХ ФОРМ ЗАПИТІВ


  На виконання вимог Законів України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію" та у відповідності до Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, що набула чинності з 01.11.2015 р., уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) в ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» повідомляє наступне:


  Доступ до публічної інформації про діяльність ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» обмежується, якщо вказана інформація віднесена до інформації з обмеженим доступом.


  Запити на інформацію приймаються ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» в усній та письмовій формах, з використанням: телефону, пошти, факсимільного зв’язку, електронної пошти.


  Запити на публічну інформацію приймаються у робочі дні з 9-ї до 18-ї години. У п’ятницю та напередодні святкових днів — з 9-ї до 16.45 год.


  Запити на публічну інформацію не приймаються під час обідньої перерви (з 13-ї до 13.45), а також у вихідні, святкові та неробочі дні. Усі запити, що надійшли у вихідні, святкові або неробочі дні обліковуються на наступний за цими днями робочий день.


  Письмові запити на інформацію приймаються:


  ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ»: 03164, м. Київ, Прорізна, 11 (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
  електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


  Контакт-центр ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ»: тел. (044) 393-13-00

   

  Запит на публічну інформацію


  Доступ до публічної інформації